حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لیست قیمت لوبیا سفید مرغوب

لیست قیمت لوبیا سفید مرغوب

قیمت لوبیا سفید بسته به اینکه این محصول در چه نوع بسته بندی به فروش میرسد تعیین می گردد و هر چه میزان حجم آن بیشتر باشد، لیست قیمت این محصول افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت لوبیا سفید مرغوب و عالی بر حسب موارد مختلفی صورت می پذیرد که یکی از آنها این است که این محصول در چه حجم و چه بسته بندی ای به فروش می رسد.

در سطح بازار نیز این محصول توسط واسطه ها قیمت گذاری می شود و ممکن است چندین واسطه برای آن به وجود بیایند که هر کدام قیمت خاص خود را روی محصول بکشند که این مسئله باعث افزایش قیمت این لوبیا خواهد شد و در نهایت شما باید مبلغ بیشتری برای خریداری آن بپردازید.

آخرین قیمت لوبیا سفید مرغوب

قیمت لوبیا سفید

آخرین قیمت مربوط به لوبیا سفید را می توانید از طریق منابع خبری مرتبط با ان به دست بیاورید. به عنوان مثال اگر می خواهید از قیمت همین امروز این محصول آگاه شوید، پس به سراغ منابعی بروید که فعالیتی مرتبط با این محصول دارند.

به عنوان مثال وب سایت های اینترنتی یا مراکز فروش بهترین گزینه ها هستند و پس از آنها می توانید به سراغ مجلات، روزنامه ها، کانالی خبری مربوطه و … مراجعه نمایید.

فقط این را به شما بگوییم که خواصی که لوبیا سفید از آنها بهره مند است، بسیار بیشتر از قیمتی است که شما برای آن می پردازید! پس نگران قیمت نباشید چرا که فوایدی با مصرف این لوبیا به دست می
آورید که فوق العاده است و نمی توان آنها را قیمت گذاری کرد.

نحوه قیمت گذاری لوبیا سفید

اگر می خواهید بدانید که نحوه قیمت گذاری لوبیا سفید چگونه است باید به شما بگوییم که باید به دنبال این باشید که این لوبیا در چه جایی کشت شده است، در چه آب و هوایی رشد کرده است، پاک شده به دست مشتری می رسد یا خیر، چه تعداد واسطه دارد، نوسانات ارز و اقتصادی چقدر روی آن تاثیر می گذارند و …!

همگی این ها مسائلی هستند که چه مستقیم و چه غیر مستقیم تاثیر خود را روی این نوع از لوبیا خواهند گذاشت و باعث افزایش یا کاهش قیمت آن نیز خواهند شد.

البته بسته به اینکه این محصول در چه حجم و بسته بندی عرضه می شود هم مهم است که در این رابطه قیمت نهایی محصول تغییری نخواهد کرد و شما بسته به میزان حجمی که می خواهید خریداری کنید، هزینه آن را می پردازید.

خواص لوبیا سفید

قیمت لوبیا سفید

اکنون که این همه در مورد لوبیای سفید صحبت کردیم، بد نیست که در مورد خواص آن هم نکاتی را بیان کنیم تا شما بیشتر با این حبوبات عالی و منحصر به فرد آشنا شوید.

 • سم زدایی و تصفیه کننده
 • کاهش قند خون
 • کاهش وزن
  و …

اکنون ارزش غذایی این محصول را ذکر می کنیم در آن چه چیزهایی به کار رفته است!

 • پروتئین
 • آهن
 • نشاسته
 • اسید فولیک
 • سلنیوم
 • مولیبدن
 • ویتامین ب۶
 • پتاسیم
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت لوبیا چیتی تهران

قیمت خرید لوبیا چیتی از تهران

این سایت روزانه قیمت لحظه ای لوبیا چیتی ایرانی و خارجی را در دسترس مشتریان …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا