حبوبات داریا
خانه / حبوبات / استقبال از نخود ایرانی در بازار حبوبات عراق

استقبال از نخود ایرانی در بازار حبوبات عراق

تجار ایرانی و خارجی می توانند جهت خرید نخود ایرانی برای بازار حبوبات عراق با این مجموعه در ارتباط باشند. بازار نخود ایران، تامین کننده نخود صادراتی با قیمت کف در داخل ایران است. استقبال بازار عراق از نخود ایرانی بسیار بالا است.

بازار حبوبات عراق پر است از انواع نخود ایرانی، عدس، لپه و دیگر حبوبات. استقبال از محصولات ایرانی در بازار های حبوبات عراق بسیار زیاد بوده و همین سبب شده تا تولید کنندگان بخشی از فعالیت خود را در حوزه صادرات حبوبات ادامه دهند.

نخود ایرانی به سبب کیفیت عالی، طعم و عطر قوی، خوش پخت بودن و درشت بودن نه تنها در بازار ایران بسیار متقاضی دارد، بلکه در بازار حبوبات عراق هم خریدار برای آن بسیار است.

استقبال از نخود ایرانی در بازار حبوبات عراق و دیگر کشور ها سبب شده تا ایران بتواند در حوزه صادرات نخود هم فعالیت خود را آغاز کند و خوشبختانه در این عرصه موفق هم بوده است.

بازار حبوبات عراقنخود ایرانی در بازار حبوبات عراق

بیشتر حبوبات ایرانی اعم از نخود و لوبیا سفید و همچنین لپه را می توانید در بازار حبوبات عراق بیابید. به خاطر اینکه حبوبات ایران از سطح کیفیت و گرید بالایی برخوردار است، در بازار حبوبات عراق و دیگر کشور ها از آن اسقبال زیادی می شود.

استقبال از نخود ایرانی در بازار حبوبات عراق به چند دلیل است:

  1. کیفیت بی نظیر نخود ایرانی
  2. قیمت مناسب نخود در بازار

این بازرگانی تامین کننده و تحویل دهند نخود ایرانی صادراتی به تجار بدون محدودیت در تناژ و در هر سایزی در کمترین زمان است.

عمده فروشی حبوبات خمینقیمت نخود در بازار عراق

قیمت نخود ایرانی در بازار داخلی، کمتر از قیمت نخود ایرانی در بازار عراق است.

زیرا کیفیت نخود های صادراتی بهتر بوده و هزینه های آماده سازی و بسته بندی آن هم به نسبت بیشتر است. برای همین است که نخود ایرانی در بازار عراق و کشور های دیگر خریدار، با قیمت بالاتری به فروش می رسد.

در بازار داخلی هم اگر زمانی قصد خرید نخود صادراتی را کردید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. هر چند نخود ایرانی با سود قابل توجهی برای تجار در بازار عراق به فروش می رود.

لبست قیمت حبوباتصادرات حبوبات ایرانی به دیگر کشور ها

تنها عراق نیست که کشور مقصد انواع حبوبات ایرانی می باشد، بلکه کشور های زیادی می توان نام برد که از انواع نخود، عدس، لوبیا و دیگر حبوبات ایرانی استقبال می کنند. این کشور ها عبارتند از:

  • آذربایجان
  • روسیه
  • ترکیه
  • قطر
  • عمان و غیره

صادرات حبوبات ایرانی به این کشور ها و همچنین عراق، در هر تناژی صورت می گیرد و بایستی مطابق با تعرفه هایی انجام شود که کشور تعیین کرده است.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
دفتر قم: 32907739-025
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی حبوبات خمین

بازار عمده فروشی حبوبات خمین

این مرکز به عنوان بازار عمده فروشی حبوبات خمین، فروشنده حبوبات عمده خمین در سراسر …

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.
کانال تلگرام تماس واتس اپ
حبوبات داریا